Bitdefender Gravıtyzone Vmware Müşterilerinin Kullanımına Sunuldu

Dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs, sanallaştırılmış ortamlar için güvenlik sağlayan Bitdefender GravityZone ürününün VMware Cloud Marketplace’te kullanıma sunulduğunu duyurdu.

VMware Cloud Marketplace, VMware müşterilerinin, genel, özel ve karma bulut ortamlarında VMware tabanlı platformlar için onaylanmış üçüncü taraf çözümleri keşfetmelerini ve dağıtmalarını sağlamaktadır. VMware Cloud Marketplace’te kullanılabilir olan Bitdefender GravityZone, VMware sunucularına ve sanal masaüstü altyapısına (VDI), şirket ve bulut ortamında sürekli ve verimli bir şekilde koruma sunacak.

VMware Müşterilerinin Güvenlik İşlemlerini Basitleştirecek

VMware Cloud Marketplace’te Bitdefender GravityZone ürününün yer almasıyla birlikte birçok kurum, sanal masaüstü altyapısı, kurum içindeki sunucuları ve AWS’deki VMware Cloud için verimlilik ve çeviklik sağlayan ödüllü bir korumaya sahip olacak. Bitdefender GravityZone, yeni nesil savunmalara ek olarak VMware müşterilerine tüm hibrit bulut ortamları için tek bir güvenlik yönetimi noktası sunarak güvenlik işlemlerini basitleştirip kapsamlı görünürlük sağlıyor ve bulut altyapıları arasındaki güvenlik politikası tutarlılığını da mümkün kılıyor.

“Bitdefender ile Çalışmaktan Heyecan Duyuyoruz”

GravityZone’un VMware Cloud Marketplace’te kullanılabilir olmasından dolayı heyecanlı olduklarını belirten Bitdefender Ürün Yönetimi, Veri Merkezi ve Bulut Güvenliği Direktörü Andrei Florescu, “VMware müşterilerinin güvenliğini maksimize edecek ve güvenlik yönetimini otomatikleştirecek olan Bitdefender GravityZone, VMware altyapısı için yatırım getirisini artırarak güvenlik ve operasyonel verimlilik ile altyapı performansı ikilemini çözme konusunda da yardımcı olacak.” ifadelerinde bulundu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan VMware Bulut Hizmetleri Genel Müdürü Milin Desai de Bitdefender GravityZone ürününün Vmware Cloud Marketplace’te yerini almasından son derece memnun olduklarını belirterek, “GravityZone gibi doğrulanmış teknolojiler, IT ekiplerinin maliyetlerinin düşmesine, verimliliğin artmasına ve bulut ortamlarında operasyonel tutarlılığın oluşmasına olanak sağlıyor. Müşterilerimizin bulut yatırımlarından tam anlamıyla yararlanmalarını sağlamak için Bitdefender gibi ortaklarla birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz.” ifadelerinde bulundu.

About The Author

Reply