Koç Sistem Siber Güvenlik Uzmanı Yetiştirme Programı

KoçSistem; Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi  işbirliği ile tasarladığı Siber Güvenlik Uzman Yetiştirme programıyla, kapılarını üniversite 4. Sınıf ve yüksek lisans öğrencilerine açıyor.

Siber Güvenlik Uzman Yetiştirme Programına katılan öğrenciler, KoçSistem’de uzman mentorlerle çalışırken, 100 saatin üzerinde sınıf içi eğitim alarak, 5 ayın sonunda KoçSistem uzmanlık ekibine katılma fırsatı yakalıyor.

Haftanın en az 3 gününü KoçSistem’ de geçirecek olan geleceğin Siber Güvenlik Uzmanları, alacakları sınıf içi eğitimlerin yanında birebir mentorleriyle çalışma fırsatı bulacak, aynı zamanda iş başı eğitimler ile desteklenecekler.

Boğaziçi Üniversitesi iş birliği ile gerçekleşecek programı, başarı ile tamamlayan Siber Güvenlik Uzmanları, hem Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi onaylı sertifikalarını alacaklar hem de KoçSistem Siber Güvenlik Ekibinde çalışmaya aday olacaklar.

Kimi Arıyoruz?

– Siber Güvenlik alanına ilgi duyuyorsan,

– Yeni teknolojileri takip ediyor ve araştırıyorsan,

– Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Matematik Mühendisliği ya da Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinde 4. sınıfa başlayacak olan ya da bu bölümlerden lisans mezunu olup şu an yüksek lisans öğrencisiysen,

– İyi seviyede İngilizce bilgin varsa,

– Haftada minimum 3 gün Siber Güvenlik Kıdemli Uzmanları’nın mentorlüğünde KoçSistem’de çalışmak istiyorsan,

Siber Güvenlik Uzman Yetiştirme programına katılma fırsatı için daha ne bekliyorsun!

Sıra sende, haydi başvur!

About The Author

Reply